Szkolenie survivalowe dla kobiet

Kobiety – przybywajcie na szkolenia survivalowe! :)

Na naszych szkoleniach przedstawicielki płci pięknej to około 30% uczestników. Ta tendencja ciągle rośnie i z roku na rok ilość uczestniczek na naszych szkoleniach jest większa. Niektóre z pań przyjeżdżają samodzielnie, świadomie wybierając tematykę szkolenia odpowiednio do swojej pasji lub działalności outdoorowej, inne pojawiają się na zajęciach survivalowych razem ze swoimi brzydszymi połówkami :

Głupie rozmyślanie, ale czy szklenie z zakresu technik survivalowych to odpowiednie miejsce dla Pań? 

Nasze szkolenia bazują na procedurach, normach postępowania w zakresie radzenia sobie z sytuacjami skrajnymi w działalności outdoorowej. Tu bez znaczenia czy jest to zacięcie w windzie, wypadek komunikacyjny czy nieplanowana noc w górach podczas zamieci śnieżnej – wszystko to survival. Sytuacja, która Cię zaskakuje i jest niekomfortowa. Nauczymy Cię dokonywać odpowiednich wyborów, które mogą mieć bezpośredni wpływ na Twoje bezpieczeństwo.

Dokładny program, szkolenia: Szkolenie survivalowe – szkoła przetrwania 

Zobacz też naszą galerie, tam znajdziesz mnóstwo zdjęć ze szkoleń: Galeria zdjęć

Poznasz techniki survivalowe związane z pozyskiwaniem ognia nawet gdy jest mokro i pada od wielu dni, wyborem miejsca do pozyskania wody, przygotowaniem wody do spożycia, planowaniem oraz przygotowaniem improwizowanego schronienia oraz metody sygnalizacji ratunkowej w dzień i w  nocy – wszystko według współczesnych, aktualnych wytycznych i procedur survivalowych.

 

 

Nie lubię chodzić po górach i nie jeżdżę samochodem terenowym po bezdrożach! 

Nasze szkolenie survivalowe to także wspaniała metoda na odpoczynek od zgiełku miasta i wyciszenie się na cały weekend.

„…w lesie małe rzeczy nabierają wielkiego znaczenia…”

Nasze szkolenie odbywa się w każdym okresie roku – bez znaczenia jest pogoda i warunki atmosferyczne. Nasza sala wykładowa to 100% kontaktu z naturą. Koncentrujesz się tylko na małych rzeczach, które tworzą wielką całość, jak przygotowanie rozpałki, struganie pierzastych patyków dla metody featherstiks, wiązanie konstrukcji dla ramy typu A, dokładanie do ogniska aby zagotować wodę na kawę, która podczas zimnego poranka zawsze smakuje lepiej. To jest najlepsza metoda by zbudować pewność siebie i odpocząć od stresu dnia codziennego.

Sprzęt i wyposażenie. 

Na nasze szkolenie survivalowe przyjeżdżasz bez niczego :), całe dodatkowe wyposażenie niezbędne do szkolenia zabezpieczymy dla Ciebie – jest ono przewidziane w cenie szkolenia.  Śpiwór, karimata, kubek, krzesiwo, nóż, busola itp, dostaniesz na miejscu. Nie musisz o tym myśleć. Wystarczy, że będziesz ubrana odpowiednio do warunków (odpowiednie porady jak się ubrać otrzymasz w naszym briefingu podczas rejestracji na szkolenie)

Jak zapisać się na szkolenie? 

Zajrzyj do naszego kalendarza szkoleń survivalowych 

Wybierz termin szkolenia, który Cię interesuje. Zapisz się na wybrany termin wykorzystując nasz mechanizm rezerwacji. Wszystkie dodatkowe informacje jak miejsca spotkania, sugestie co do sprzętu, płatność, filmiki instruktażowe oraz najczęściej zadawane pytania dostaniesz na podany adres email – wszystko odbywa się automatycznie :)

Możesz także ufundować vouczer prezentowy wybranej osobie :) – taka osoba samodzielnie wybierze termin szkolenie dla siebie. Więcej informacji: Kup vouczer na prezent survivalowy

IMG_4997

Każda kobieta, która zapisze się na szkolenie do sierpnia 2020 otrzyma od nas 15% rabatu

- TAK, chcemy aby było Was na szkoleniach więcej :)