Jak zapisać się na szkolenie, szkolenie survivalowe na prezent?

Najlepszy prezent dla aktywnej osoby – szkolenie survivalowe

Nasze szkolenia survivalowe to także świetny prezent dla bliskiej osoby – cały proces także jest zautomatyzowany.  Otrzymasz także od nas zaproszenie na szkolenie do wydrukowania, które możesz wręczyć bliskiej osobie.

Najczęściej realizowane i polecane na prezent szkolenie to „Pełne szkolenie survivalowe z zakresu realnych technik przetrwania – 2 dni” Jest to szkolenie na podstawie programu Międzynarodowej Federacji Outdoorowej, która sugeruję i wdraża rzeczywiste i realne procedury z zakresu technik przetrwania.

Obdarowany naszym voucherem ma DWA LATA! na odebranie swojego prezentu w formie szkolenia. Aby kupić prezent wypełnij ankietę rezerwacji poniżej podając podstawowe dane. Na podany adres e-mail w ankiecie otrzymasz dodatkowe informacje związane z rezerwacją.  Gdy obdarowany będzie chciał odebrać swój prezent pokieruj go do terminarza szkoleń.  Tam znajdzie wszystkie dostępne  terminy , wystarczy wybrać odpowiedni termin i zapisać się na szkolenie podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail.

*vouczer dotyczy Centralnego Ośrodka Szkoleniowego pod Częstochową  

Później wszystkie szczegółowe informacje dotyczące szkolenia zostaną automatycznie wysłane na podany w rejestracji adres e-mail (miejsce, godzina spotkania, sugerowane wyposażenie).

Pamiętaj, że nie trzeba być wyposażonym w żaden specjalistyczny sprzęt do działalności outdoorowej – wszystko osoba obdarowana dostanie od nas (po zaznaczeniu zapotrzebowania w trakcie rejestracji na szkolenie).

Rejestrując kursanta jako „prezent” podaj swój adres emial, numer telefonu oraz imię i nazwisko osoby obdarowanej.

Adres email: *
Imię i nazwisko OSOBY OBDAROWANEJ: *
Telefon: *

*Dodatkowe informacje zostaną wysłane na podany adres e-mail

 

zaproszenie-wzor

 

 

 

Jesteś posiadaczem vouchera wyjątkowy prezent?

Czytaj tutaj!

logo - wyjątkowy

 

Certyfikat szkolenia.

Certyfikat ukończenia szkolenia „Pełne szkolenie survivalowe – 2 dni”. Każdy kursant, który pomyślnie przejdzie nasze szkolenia otrzymuje certyfikat.

 

ceryfikat-zwór