Panel modułowy

Data dodania: 02 lipca 2014   |  Ilość komentarzy: 4   |  Kategorie: Wyposażenie

Dwa lata temu opracowałem mały panel modułowy który miał być uniwersalną bazą pod noszenie wszelkich kieszeni i innych przedmiotów.

http://survivalsklep.pl/bail-out-bag/99-panel-modulowy-mod03-zielony.html

To coś co miało być platformą uniwersalną. Coś między nerką, a pasem. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt że można do niego dopinać różne kieszenie w zależności od potrzeb, ale także może go różnie przenosić. W pierwszym modelu panel był dwustronny. Z jednej strony taśmy Molle były naszyte poziomo a z drugiej pionowo. Dawało to możliwość przenoszenia różnych kieszenie (radia itp) pod kątem na klatce czy w formie małego chest riga. Jednak podczas używania panelu zauważyłem że najczęściej stosuje się taśmy ułożone pionowo. Ale kieszeń na zamek dostępna jest od drugiej strony. Czyli po założeniu na pas lub na klatkę tracimy dostęp do kieszeni na zamek. Trochę to było bez sensu. I tak mięły dwa lata.

Dziś przedstawiam wersję prototypową nowej platformy modułowej. Taśmy naszyte zostały tylko w poziomie ale z możliwością użycia kieszenie zapinanej na zamek. Dodatkowo zmieniły się zapięcia do szelek i kilka innych drobnych elementów.

Już niedługo w sprzedaży!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA