Dzika Ukraina II

Data dodania: 09 czerwca 2011   |  Ilość komentarzy: 1   |  Kategorie: Szkolenie

Już dziś zapraszamy Was do udziału w naszym najnowszym projekcie;

Off-road Survival.

W ciągu pięciu dni w najdzikszych górach europy będziecie mieli możliwość nauczyć się wszystkiego o współczesnym jeździe samochodem terenowym. Zapoznacie się z technikami wyciągania samochodu z najgorszych miejsc, jakie można sobie wyobrazić. Następnie pieszo przemierzycie najdziksze zakątki Ukrainy używając do tego tylko busoli i starej mapy. Tutaj nauczycie się rozpalać ogień w każdych warunkach a także wiele innych technik survivalowych.

Zapraszamy Was na jedyny w swoim rodzaju wyjazdu survivalowo-off roadowy.

Czegoś takiego jeszcze nie było.

Planujemy dostać się wozami terenowymi w głąb ukraińskich Karpat. Tam po dniu ostrego off-roadu zostawimy nasze taksówki i pieszo z naszym skromnym dobytkiem będziemy przedzierać się na azymut poprzez dwa pasma górskie. Dwa pełne dni ostrego survivalu w ostatnich dzikich górach europy. To tak jakbyśmy poruszali się na dzikiej Alasce z tym że tam jest coraz więcej turystów. My nie zobaczymy nikogo. Będzie to test dla nas, naszego sprzętu i naszych możliwości. Następnie znów wsiądziemy do landrowerów i kolejny dzień spędzimy na ostrym zjeździe z gór w wykorzystaniem wszystkich możliwych technik jazdy terenowej.

Wycieczka będzie trwała 6 dni.

Zapewnimy przejazd, żywność, sprzęt specjalistyczny, ubezpieczenie, noclegi w terenie, szkolenie z technik survivalowych i off roadowych.

Koszt wyjazdu 2500 zł

Uwaga!!!
Zmiana terminu !!!
dziś zapraszamy Was na wyjazd w dniach 21-26 Września

Termin 14-19 Września 2011

Wahasz się ?

Przeczytaj relację z naszej ostatniej wyprawy;

http://supertac.pl/dzika-ukraina/

Zainteresowany?

Pisz do nas info@survivaltech.pl

[nggallery id=8]