Warsztaty Stalking & Tracking

Data dodania: 04 października 2014   |  Ilość komentarzy: 1   |  Kategorie: Survival, Szkolenie

 

Pod koniec września na terenie Jury Częstochowskiej odbyły się organizowane przez Survivaltech warsztaty pod nazwą „Stalking & Tracking”. Założeniem warsztatów było zapoznanie uczestników z trudnymi i wymagającymi elementami zielonej taktyki jakimi jest skryte poruszanie się i techniki śledzenia i tropienia w warunkach leśnych. Jak pokazały warsztaty bardzo dużo czynników wpływa na możliwość skrytego operowania w terenie leśnym kontrolowanym przez przeciwnika. Warsztaty były świetną okazją do przetestowania wyposażenia jak i sprawdzenia kilku rożnych technik związanych z organizacją pracy zespołów tropiących jak i logistyki działania w takich sytuacjach. A ludzkim językiem było to fajne i ciekawe spotkanie związane z zieloną taktyką. Na szczęście noc była ciemna, mżył lekki deszczyk i temperatura była dosyć niska co spowodowało z jednej strony mniejszą frekwencję a z drugiej strony przyjechali Ci najbardziej zainteresowani. A odwodzili nas uczestnicy z Poznania, Kielc, Torunia, Będzina Jaworzna i kilku innych tajemniczych miejsc. Czyli kawałek jazdy jak na 12 godzinne działania.

Survivaltech zajmuje się nie tylko survivalem. Pracujemy także nad taktyką małych oddziałów oraz tworzy wyposażenia do działań w zielonej taktyce.

Pozdrawiamy uczestników i zapraszamy na nasze kolejne ćwiczenia!

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA tracking (32) tracking tracking (1) tracking (2) tracking (3) tracking (4) tracking (5) tracking (6) tracking (7) tracking (8) tracking (9) tracking (10) tracking (11) tracking (12) tracking (13) tracking (14) tracking (15) tracking (16) tracking (17) tracking (18) tracking (19) tracking (20) tracking (21) tracking (22) tracking (23) tracking (24) tracking (25)