Direct Action

Data dodania: 30 września 2014   |  Ilość komentarzy: 13   |  Kategorie: Nowości

Biegniemy do Was z szybką informacją.

Już pewnie cały Internet huczy od tej informacji. Tak ! Direct Action które widzieliśmy na IWA 2014 jeszcze jako część Helikona, teraz stało się nową samodzielną marką. Na pewno pamiętacie testy plecaków GHOST, które ostatnio prezentowaliśmy. Już wtedy pisaliśmy że nowe produkty są inne ,lepsze, nowoczesne, zaawansowane. I nagle bach. Direct Action się usamodzielniło i właśnie startuje. Skąd to wiemy? Ano jakoś tak się złożyło że zostaliśmy zaproszeni do jednej bandy, która miesza w tym całym garze. Stąd informacje mamy z pierwszej ręki.

Dziś nie możemy nic więcej napisać. Niech się niektórym nie zdaje że DA to tylko plecaki, które już znacie. O nie. DA to nowa jakość jakiej jeszcze nie widzieliście na rynku. Inaczej byśmy się nie decydowali na współpracę. To co zobaczyliśmy za drzwiami z napisem GO LOUD spowodowało że szczęki nam opadły. To przedsięwzięcie na olbrzymią, niespotykaną dotąd skalę.

Dziś możemy zaprezentować tylko kilka zdjęć z bakstejdżu filmu promocyjnego DA. Żebyśmy się dobrze zrozumieli, byliśmy tylko czarnuchami do pracy. Robiliśmy za statystów którzy robili tło dla byłych specjalsów z najwyższej półki. Nie piszemy że się nie znamy, ale w tym wypadku byliśmy na samym końcu ogonka. I tylko z replikami ;-(. Za to w opcji snajperskiej popykaliśmy z prawdziwego żniwiarza (jeśli załapiecie o co kaman)

Co dalej? Dalej robimy swoje, ale też mocno kibicujemy i pomagamy DA. Będziemy Was informować na bieżąco.

http://directactiongear.com/


DSC02354

DSC02373

DSC01785 DSC02372

DSC02345 DSC02487 DSC02492 DSC02493 DSC02541 DSC02567 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA