Urywek szkolenia survivalowego

Data dodania: 25 stycznia 2016   |  Ilość komentarzy: 0   |  Kategorie: Aktualności

Nowy filmik, który pokazuje urywek naszego najczęściej realizowanego szkolenia z zakresu realnych technik szkolenia.

Więcej o samym szkoleniu: Szkolenie survivalowe – 2 dni 

Tagi: Survivaltech szkolenia survivalowe | szkoła survivalu | szkoła przetrwania

Chcesz przeżyć wspaniałą przygodę? Zdecyduj się na jedno z naszych szkoleń survivalowych i zdobądź specjalistyczne umiejętności z zakresu survivalu.

Naszym flagowym produktem jest Pełne Szkolenie Realnych Technik Przetrwania. Odbywa się w każdym miesiącu kilka razy i kursant ma do wyboru wiele terminów szkolenia. Szkolenie trwa 36 godzin – całość w warunkach outdoorowych. Nasza firma organizuje także inne szkolenia i wyprawy min.: do Szwecji, Chorwacji, Ukrainy w Bieszczady i w Beskid Niski. Jednak aby pojechać z nami na taką wyprawę musisz przejść najpierw pełne szkolenie 2 dniowe, które porusza wszystkie zagadnienia realnych technik przetrwania – musimy Cię poznać. Nasza szkoła jest realnym i rzeczywistym sposobem na poprawę bezpieczeństwa Twojego oraz Twoich bliskich w każdej sytuacji. Nic nie musisz mieć! To my Ci dajemy cały sprzęt na szkolenie oraz wyżywienie! Jeśli nie masz śpiwora, karimaty, noża, kubka – zagwarantujemy Ci cały sprzęt najwyższej jakości.

Dzięki temu chcąc przeżyć przygodę i poznać nowe techniki realnego survivalu nie musisz posiadać praktycznie żadnego sprzętu. Nie musisz w ogóle o tym myśleć. Wystarczy że podczas wypełniania ankiety zaznaczysz czego nie posiadasz w swoim wyposażeniu i dostaniesz to na miejscu bez jakiejkolwiek opłaty – całkowicie za darmo.
Poziom wiedzy przekazywanej na szkoleniu jest dostosowany do absolutnie każdej osoby niezależnie od wieku i płci. Przed przystąpieniem do kursu, logując się w odpowiednim panelu kursanta uzupełniasz specjalną ankietę, dzięki której dokładnie wiemy jakie masz doświadczenie i jak przygotować szkolenie teoretyczne oraz praktyczne aby cały materiał był dla Ciebie nowy i zaskakująco przydatny. Na kursie poruszane są wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z radzeniem sobie w sytuacjach skrajnych / ekstremalnych. Od psychologi przetrwania aż po sprzęt survivalowy.