Dzień dziecka! Zapiszcie się razem na szkolenie

Data dodania: 01 czerwca 2020   |  Ilość komentarzy: 0   |  Kategorie: Aktualności

Dziś dzień dziecka więc wszystkim dzieciom, małym i dużym życzymy samych przyjemnych rzeczy :)

Chcemy Wam dać możliwość zapisania się na szkolenie survivalowe ze swoją pociechą (powyżej 12 roku życia) z rabatem 30%!

Od którego roku życia mogę zabrać syna/córkę na szkolenie? 

Przyjęliśmy, że minimalny wiek od którego udział w szkoleniu dziecka jest bezpieczne i efektywny to 12 lat. Taki wiek jest zazwyczaj wystarczający pod względem manualnym aby sprostać wszystkim techniką, które prezentujemy na szkoleniu. Nie jest to reguła, ale sugerujemy także udział w szkoleniu z dzieckiem w okresach nieco cieplejszych – od maja do września.

Jak zapisać się na szkolenie? 

Zajrzyj do naszego kalendarza szkoleń survivalowych 

Wybierz termin szkolenia, który Was interesuje. Wybierz termin wykorzystując nasz mechanizm rezerwacji – dokonaj rezerwacji dla dwóch osób Ty + dziecko.

Wszystkie dodatkowe informacje jak miejsca spotkania, sugestie co do sprzętu, płatność, filmiki instruktażowe oraz najczęściej zadawane pytania dostaniesz na podany adres email – wszystko odbywa się automatycznie :). Dostaniesz także informacje dotyczące płatności – odlicz samodzielnie 30% od kwoty płatności za Waszą dwójkę.

Sprzęt i wyposażenie. 

Na nasze szkolenie survivalowe przyjeżdżasz bez niczego :), całe dodatkowe wyposażenie niezbędne do szkolenia zabezpieczymy dla Ciebie – jest ono przewidziane w cenie szkolenia.  Śpiwór, karimata, kubek, krzesiwo, nóż, busola itp, dostaniesz na miejscu. Nie musisz o tym myśleć. Wystarczy, że będziesz ubrana odpowiednio do warunków (odpowiednie porady jak się ubrać otrzymasz w naszym briefingu podczas rejestracji na szkolenie)

Możesz także ufundować vouczer prezentowy wybranej osobie :) – taka osoba samodzielnie wybierze termin szkolenie dla siebie. Więcej informacji: Kup vouczer na prezent survivalowy