Informacje porządkowe Wigilia 2016 – aktualizacja

Dźem dobry!

Na tej stronie umieszczamy wszystkie dodatkowe informacje organizacyjne oraz techniczne, które pomogą nam w łatwy sposób zarządzać całą „imprezą”

12.12.2016

1. Jadło i napitki.
Pamiętacie Ankietę , która była sugerowana podczas rejestracji na Wigilię?
Dzięki niej możemy określić i delikatnie sugerować czego należy przywieźć więcej z jadła. Bądźcie kreatywni i nie przywoźcie tylko ciasta i ryb bo będzie smutno :) Uzupełnijcie także proszę tą ankietę: TUTAJ!

Chcemy dbać o środowisko.
Pamiętajcie także aby mieć ze sobą michę, kubek, sztućce oraz jakiegoś kielicha – Nie będziemy przecież brać nowej tacki papierowej na każdy kęs ciasta!
Miejcie ze sobą wszystkie rzeczy do spożywania posiłku i napitka.
Alko
Każdy przywozi do woli!
Nie zaczynajcie imprezy o godzinie 12:01 bo jest dużo ciekawych zajęć i mamy cały dzień przed sobą :) 1. Każda osoba agresywna będzie usuwana z imprezy, 2. Po alkoholu nie jeździmy samochodami (łapiemy Cię, lejemy i wzywamy Policje)

2. NOCLEG oraz warunki atmosferyczne
Nocujemy w warunkach outdoorowych – biwakowych. Mamy do dyspozycji przestrzeń leśną, przestrzeń na namioty, małą wiatę przy ognisku .
Pamiętajcie, że będzie około 150 osób, więc musicie sami zadbać o swój nocleg (najlepiej przez rozpoczęciem tańcy i swawoli). Możecie stosować pałatki, namioty, duże namioty a nawet spać w samochodzie – przy ognisku przestrzeń jest mocno ograniczona a warto wspomnieć, że jedni będą chcieli iść spać o 24 a inni siedzieć przy tym samym ognisku do rana, więc wieźcie na to poprawkę.
Może padać cały dzień! Prawie wszystkie zajęcie mają formę outdoorową, więc będziecie działać non-stop na „dworze”. Dostosujcie odpowiednio swój ubiór!

3. LICYTACJA
Na licytacji pojawią się produkty ufundowane przez kilku sponsorów, ale pamiętajcie aby także zabrać coś do przekazania na licytacje od siebie! To właśnie w kupie siła, więc niech każdy przywiezie jedną konkretną rzecz, która zostanie wylicytowana a dochód z licytacji zostanie przekazany na dzieciaki! To jest podstawowa Ida naszej „zabawy”.

4. Organizacja
To jest impreza za friko, której celem jest pomaganie! Nie ma kasy na wynajęcie obsługi!Butelki do kosza z butelkami, puszki do kosza z puszkami. Widzisz śmiecia na ziemi? Podnieś i wyrzuć. Widzisz, że kończy się kosz na śmieci? Zmień worek!

Ogień wolno palić tylko w wyznaczonych miejscach!

Nie ścinaj „zielonego” oraz nie niszcz drzew.

Dojazd na miejsce – parking
Tor Offrodowy Jura Park Biskupice koło Częstochowy
Dokładny dojazd: https://www.survivaltech.pl/ankieta-kursanta/bre…
Do dyspozycji będzie kilka bezpiecznych parkingów – na dole ośrodka oraz na górze ośrodka przed szlabanem.
W TRAKCIE PARKOWANIA WYKONUJ POLECENIA GOŚCI W ŚMIESZNYCH CZAPKACH MIKOŁAJA!

Potrzebujecie transportu?!
Wykorzystajcie stronę wydarzenia na FB i zapytajcie o transport oraz zaoferujcie transport:
https://www.facebook.com/events/1743278655937570/