Najlepszy prezent dla aktywnej osoby – szkolenie survivalowe
Nasze szkolenia survivalowe to także świetny prezent dla bliskiej osoby – cały proces także jest zautomatyzowany. Otrzymasz także od nas zaproszenie na szkolenie do wydrukowania, które możesz wręczyć bliskiej osobie.
Najczęściej realizowane i polecane na prezent szkolenie to „Pełne szkolenie survivalowe z zakresu realnych technik przetrwania – 2 dni” Jest to szkolenie na podstawie programu Międzynarodowej Federacji Outdoorowej, która sugeruję i wdraża rzeczywiste i realne procedury z zakresu technik przetrwania.
Obdarowany naszym voucherem ma DWA LATA! na odebranie swojego prezentu w formie szkolenia. Aby kupić prezent wypełnij ankietę rezerwacji poniżej podając podstawowe dane. Na podany adres e-mail w ankiecie otrzymasz dodatkowe informacje związane z rezerwacją. Gdy obdarowany będzie chciał odebrać swój prezent pokieruj go do terminarza szkoleń. Tam znajdzie wszystkie dostępne terminy , wystarczy wybrać odpowiedni termin i zapisać się na szkolenie podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail.
Później wszystkie szczegółowe informacje dotyczące szkolenia zostaną automatycznie wysłane na podany w rejestracji adres e-mail (miejsce, godzina spotkania, sugerowane wyposażenie).
Pamiętaj, że nie trzeba być wyposażonym w żaden specjalistyczny sprzęt do działalności outdoorowej – wszystko osoba obdarowana dostanie od nas (po zaznaczeniu zapotrzebowania w trakcie rejestracji na szkolenie).
*vouczer dotyczy Centralnego Ośrodka Szkoleniowego pod Częstochową
Rejestrując kursanta jako „prezent” podaj swój adres emial, numer telefonu oraz imię i nazwisko osoby obdarowanej.
*Dodatkowe informacje zostaną wysłane na podany adres e-mail
Posiadam vouczer wyjątkowyprezent.pl jak mam zapisać się na szkolenie i zrealizować vouczer?
Wystarczy, że zapoznasz się z terminarzem szkoleń na naszej stronie, tam znajdziesz wszystkie aktualne terminy szkoleń.
Wybierz datę, która Cię interesuje oraz zarejestruj się poprzez mechanizm rezerwacji – przycisk „zapisz się”
Wszystkie informacje odnośnie szkolenia takie jak miejsce spotkania, godziny, mapki dojazdu, wymagany i sugerowany sprzęt na szkolenie – dostaniesz mailowo na podany w rejestracji adres e-mail.
Jeśli nie posiadasz wymaganego sprzętu i wyposażenia oczywiście dostaniesz go od nas na czas szkolenia – wystarczy, że zaznaczysz to w ankiecie kursanta w trakcie rejestracji.
W razie pytań służymy pomocą.
Certyfikat ukończenia szkolenia „Pełne szkolenie survivalowe – 2 dni”. Każdy kursant, który pomyślnie przejdzie nasze szkolenia otrzymuje certyfikat.
Sprawdź dostępne terminy albo kup voucher na prezent.

Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje. No i do zoba na szkoleniu :D