Tip & Tricks -ultra mały plecak

Data dodania: 11 kwietnia 2014   |  Ilość komentarzy: 10   |  Kategorie: Wyposażenie

Taki tips na weekend.

Pewnie nie raz mieliście problem z zapakowaniem sprzętu na jakiś wypad. Czasem jest tak że masz cały plecak zapakowany i zostaje jeszcze kilka gratów na stole i nie masz już ich gdzie spakować. Albo znów jest tak że jedziesz przez miasto autobusem i dopiero w lesie zakładasz jakieś graty na siebie, ale nie chcesz zabierać plecaka.

Ja czasem wybieram się z psem na takie dłuższe nocne wycieczki i często muszę przejść przez centrum miasta. Nie chcę aby wszyscy widzieli że idę z maczetą, piłą lub siekierą. Nie wyglądam normalnie, ale to by zrodziło jeszcze większe podejrzenia. Czasem zabieram taką torbę z nylonu, która po zwinięciu jest bardzo mała. Ale ona jest niewygodna w transporcie.

Ostatnio z podobnym problemem zmierzyłem się na jakiś zajęciach w lesie. Okazało się że w dzień zrobiło się ciepło i nie miałem co zrobić z kurtką.

Na te wszystkie problemy znalazłem proste rozwiązanie w markecie Decathlon. Za 18 zł kupiłem malutki plecak, który gdy jest nieużywany mieści się w kieszeni spodni.

Dodatkowo, aby w lesie się za bardzo nie odcinał od otoczenia, pomalowałem go Krylonem. W takim plecaku można nosić sprzęt do lasu, jakieś Viperhoody, noże, karabiny. Można zwinąć do niego kurtkę lub inny sprzęt, gdy go nie używamy. Można transportować w nim żywność, a gdy ona się skończy po prostu go zwinąć. Pomysłów na wykorzystanie jest wiele.

Polecam po taniości.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA