Malamut Vest

Data dodania: 19 marca 2014   |  Ilość komentarzy: 5   |  Kategorie: Wyposażenie

Kamizleka Malamut.

Dostaliśmy do sprawdzenia już w tamtym roku. Wtedy nawet nie miała nazwy. Nam służyła jako docieplenie i nie podniecaliśmy się zbytnio tym produktem. Ale że weszła do oferty i ludziska się pytają jak to się nosi i czy jest to modne w tym sezonie to cyknęliśmy Wam mały reportażyk.

SURV3114_zmien rozmiary

Zygmunt jak co dzień o 5.30 rano zapitala na PKP. Ma bardzo dobre połączenie. Wstaje o 5.20. Nie musi się myć bo jest Rednekiem. Zęby tylko szybko opitoli i opłuka ryja zimna wodą coby widzieć chociaż gdzie biegnie. Śpi prawie że ubrany. Nie prasuje ciuchów. Żona też mu nie prasuje. A szczególnie sztanów od Specopsa i kurtki z Ventile. Dziś jako że pizgało po rajtuzach zarzucił waciaka na wierzch.

Waciak zowie się Malamut.

SURV3117_zmien rozmiary

Po co ? Aby docieplić sobie jego spasione ciało. Jak że sezon jeszcze się nie zaczął to i kaloryfera jeszcze nie ma stąd potrzeba maskowania bęcwoła luźnym odzieniem.

Malamut jest w tym dobry. Choć jak ktoś jest naprawdę okrągły to kamizelka się nie dopnie.

Zygmunt nie jada rano. Jest nażarty jeszcze z kolacji. Ale za to musi przewidzieć awaryjny zrzut kolacji. Kiedy? Gdyby to wiedział byłby Panem wszechświata.

Na kupę nie ma mocnych. Potrafi zatrzymać pociąg. Pociąg do wszystkiego.

Zapierdziela więc Zygmunt już ubrany z nową torbą w Krypteka na PKP. Do Pcimia Dolnego.

SURV3121_zmien rozmiary

Fak….Stop. Czy mam drobniaki?

SURV3147_zmien rozmiary

Mam. Zasuwam Dalej.

Wpada na dworzec. Na co? Na tory raczej i murek jakiś. Całość jak z piosenki Kazika pod tytułem „Polska” Widzieliście kiedyś dworzec w Kutnie? To właśnie tak wygląda miejsce gdzie dobiegł Zygmunt.

SURV3155_zmien rozmiary

W tym samym czasie przez szczekaczkę niemiły Pan podaje komunikat; Szanowni Podróżni, pociąg jedzie, Wam się spóźnić.

No i po ptokach. Bo jak się spóźni pociąg to na PKS Zygmunt nie zdąży.

A może z drugiej strony ?

SURV3159_zmien rozmiary

Pozostaje smutek i żal…

SURV3161_zmien rozmiary

Dobrze że w tyłek ciepło.

Foty kamizelki

SURV3179_zmien rozmiary SURV3171_zmien rozmiary SURV3172_zmien rozmiary SURV3173_zmien rozmiary SURV3174_zmien rozmiary SURV3175_zmien rozmiary SURV3176_zmien rozmiary SURV3177_zmien rozmiary