Uniwersalna kieszeń na butelkę

Data dodania: 02 maja 2014   |  Ilość komentarzy: 11   |  Kategorie: Survival, Wyposażenie

Możliwości szycia przełożyły się na możliwość wprowadzenia do stałej oferty kilku nowych przedmiotów. Przez kilka lat poruszania się po lesie zawsze był problem z przenoszeniem wody. A to manierka śmierdziała, a to nie pasował kubek do manierki itp. można by powiedzieć; zawsze coś. Jak znalazłem dobą manierkę w formie Nalgene to przez jakiś czas był problem ze zdobyciem do niej jakiegoś mądrego pokrowca. I tak w kółko. A jak miałem już pokrowiec to mieścił tam tylko jeden tym manierki itp.

rozważając za problemem stworzyłem projekt kieszeni do przenoszenia; Każdej butelki na rynku. Do jej wnętrza mieści się i camlbak i nalgene i manierki kontraktowe i każda inna o pojemności 1l. I to z kubkiem!

Jednak nie to jest rewolucyjne. Za pomocą dwóch gum opracował prosty system regulacji objętości kieszeni. Tak aby mała butelka nie latała w środku i nie grzechotała nam o kubek. Inną ważną rzeczą jest montaż TYLKO na dwa palsy w systemie MOLLE. Dzięki temu mamy kieszeń która zawiera mniej miejsca na pasie i idealnie pasuje do nerki mod.02.

Tutaj więcej opisu i zdjęć (link)

kiesze-na-manierke-butelke-mod14 kiesze-na-manierke-butelke-mod14 (1) kiesze-na-manierke-butelke-mod14 (2) kiesze-na-manierke-butelke-mod14 (3) kiesze-na-manierke-butelke-mod14 (4) kiesze-na-manierke-butelke-mod14 (5) kiesze-na-manierke-butelke-mod14 (6) kiesze-na-manierke-butelke-mod14 (7) kiesze-na-manierke-butelke-mod14 (8) kiesze-na-manierke-butelke-mod14 (9) OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA