Sklep survivalowy www.survivalsklep.pl

Data dodania: 27 lutego 2012   |  Ilość komentarzy: 29   |  Kategorie: Survival, Wyposażenie

nanoSTRIKER-małe1

Pragnę poinformować że po długich walkach udało nam się w kolegą otworzyć nowy sklep. Stąd też opóźnienia w tekstach na blogu.

Po co nowy sklep i dlaczego ?

Mocno rozgraniczamy trzy rzeczy; szkolenia survivalowe, sklep z produktami survivalowymi oraz bloga. Oczywiście może się co poniektórym wydawać że tak nie jest, ale to mu się tylko wydaje.

Już tłumacze jak to ma wyglądać.

Przez rok prowadziliśmy szkolenia survivalowe w naszej małej szkółce. W kontaktach z kursantami borykaliśmy się z jednym podstawowym problemem. Większość albo nie wiedziała gdzie można zakupić dobry sprzęt wyprawowo -survivalowy albo kupiła i się na nim zawiodła. Wielokrotnie widzieliśmy że ktoś kto dokonał zakupu przed kursem, przy wyjeździe wiedział też że się pomylił i musi dokonać zakupu jeszcze raz bo tamten sprzęt nie sprawdził się w danej sytuacji.

Dlatego tez jako pierwsza firma w Polce łączymy dwie rzeczy; szkolenia oraz sklep. Dotychczas w naszym kraju nie spotkałem się z takim połączeniem. Co to daje? My prowadzać szkolenia oraz wyjeżdżając w różne miejsca mamy na co dzień do czynienia ze sprzętem survivalowym. Wiemy co jest fajne a co nie. Co się sprawdza a co jest do bani. Nie każdy sklep ma taką możliwość i w sumie nie każdy sklep wie co sprzedaje. My zapragnęliśmy oferować klientom sprzęt dopasowany do ich potrzeb, najlepszy jakiego będą potrzebowali i najważniejsze chcemy im oferować naszą wiedzę.

Co dla mnie jest istotne sami doszliśmy do poziomu wiedzy jaką posiadamy. To my siedzimy po nocach przeglądając strony z nowinkami technicznymi i sami tez testujemy sprzęt w terenie.

W ten sposób zaopatrzeni w taką wiedzę, wiemy mniej więcej czego będzie potrzebował klient a czego nie.

W niektórych sklepach mimo że oferowany towar jest dobry klient nie może się odnaleźć. Bo kto mu odpowie jakie krzesiwo jest dobre do jego aktywności jak nigdy go nie sprawdził? Ktoś kto tego nie używał nigdy w trudnych warunkach? Nie będę tutaj przytaczał nazw sprzętu jaki niby jest survivalowy. Każdy wie o czym chciałbym napisać ale już z grzeczności sobie odpuszczę.

Ideą sklepu jest zaopatrywanie w wyspecjalizowany sprzęt przetrwania każdego kto tego potrzebuje. Nie tylko sprzedajemy ale też doradzamy i pomagamy w doborze całego ekwipunku. Nie ma znaczenia czy jedziesz na koniec świata, zajmujesz się wypadami na ryby czy ASG. Chcesz poważnego sprzętu albo informacji. Dostarczymy i jedno i drugie.

Kilka osób zwracało mi uwagę że koszulki nie znajdują się w dziale z odzieżą ;-) I dobrze. My prowadzimy wyspecjalizowany sklep a koszulki bawełniane nie nadają się do noszenia w terenie ;-) Ale lubimy fajne koszulki z fajnymi nadrukami i one są dla nas gadżetem. To różni nas od innych.

Jak coś znajdziesz w naszej ofercie to albo to jest bardzo dobre albo my to polecamy bo sami się na tym nie zawiedliśmy.

Będziemy też projektować nowy ekwipunek jakiego nie ma naszym rynku. Na pierwszy ogień poszła nerka modułowa i kieszeniowa. Wkrótce opisy i filmik jak to działa. W kolejce czkają ; torba BOB, plecak E&E i smock.

Jednocześnie staliśmy się przedstawicielem amerykańskiej firmy EXOTAC specjalizującej się w tworzeniu sprzętu survivalowego do rozpalania ognia. Są to zupełnie inne krzesiwa jakich jeszcze nie było na rynku. Czy są dobre? Oczywiście. Czy są najlepsze? Nie do końca. Są specyficzne i sprawdzą się w określonej aktywności terenowej. Zawierają dużo ciekawych rozwiązań technologicznych jakich nie mają inne. Niedługo testy i filmy.

Nasz sklep ma być tak samo specyficzny jak nasza szkoła. Realny, prawdziwy i bezkompromisowy.

Do zobaczenia w terenie!