Smock 2013, kolejne próby

Data dodania: 08 października 2014   |  Ilość komentarzy: 50   |  Kategorie: Odzież, Wyposażenie

Przedstawiamy dziś kolejna zajawki kurtki typu „smock” naszego pomysłu. Opisywaliśmy już ją jakiś czas temu na blogu (link).

Co się zmieniło? Guziki na zewnątrz, większy kaptur, pojemniejsze kieszenie, regulacja w tali. I kilka innych drobnych zmian kosmetycznych. Nie jest to jakaś niesamowita zaawansowana technologia kosmiczna, ale jednak prace nad tym modelem trwają i trwają.

Niestety jest to także spowodowane funduszami ;-(. Kurtkę jak widzicie na zdjęciach testowaliśmy już kilkakrotnie podczas różnych wyjazdów i szkoleń. Gdy będziemy pewni że wzór nas zadowala i zbierzemy odpowiednią ilość kolumbijskich pesos to model ten trafi do otwartej sprzedaży. A tak z ciekawości; ile osób byłoby zainteresowanych jakim kolorem i w jakim rozmiarze? Tak wiem, bez ceny nie powiecie. My też jeszcze nie znamy wszystkich kalkulacji. Jak będziemy coś wiedzieli to napiszemy.

Poniżej chłopaki od SGC w naszej parce.

DSC_5450

A tutaj już nasze wypociny

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

smock

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA SURV3036 SURV3039 SURV3042 SURV3043