Najczęściej zadawane pytania związane ze szkoleniem

Data dodania: 17 sierpnia 2015   |  Ilość komentarzy: 0   |  Kategorie: Aktualności

Jeśli już wybrałeś termin szkolenia, które Cię interesuje i chcesz przyjechać na nasze szkolenie zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami.

Czy jestem zapisany na szkolenie? 

Jeśli nacisnąłeś przycisk „zapisz mnie” obok terminu szkolenia to dostaniesz „ankietę kursanta„, którą należało wypełnić. Dzięki tej ankiecie będziemy mogli przygotować dla Ciebie wyposażenie na szkolenie. Po uzupełnieniu „ankiety kursanta” dostaniesz wszystkie informacje związane ze szkoleniem: mapka dojazdu, płatność, wymagane i sugerowane wyposażenie.

– czasami musisz sprawdzić „spam” swojej poczty

– jeśli błędnie podasz swój adres e-mail to rzecz jasna nie dostaniesz żadnych informacji :)

Gdzie można zostawić samochód?

Najlepiej zostawić go na parkingu przy naszym ośrodku. Wtedy po spotkaniu na dworcu PKP wszyscy razem całą grupą i wszystkimi samochodami przemieścimy się na nasz ośrodek.

Gdzie się spotykamy?

Masz do wyboru dwa miejsca, sam zdecyduj, choć my mocno sugerujemy przyjazd na dworzec PKP:

– dworzec PKP w Częstochowie (obok fontanny) – godzina 10:00

– ośrodek szkoleniowy survivaltech.pl w Biskupicach koło Częstochowy – godzina 10:30

Dokładne mapki dojazdu zawsze otrzymujesz uzupełniając „ankietę kursanta”.

Pamiętaj, że nasz ośrodek mieści się w terenie leśnym – jeśli planujesz dojechać na szkolenie samodzielnie przygotuj się do tego odpowiednio. Zaznacz sobie „waypoint” na mapie. Samochód zostaw na parkingu przed ośrodkiem offrodowym i resztę drogi (około 600 metrów) musisz dojść na piechotę.

Co mam zabrać na szkolenie?!

Na szkolenie zabierz odzież dostosowaną do warunków. Pamiętaj także o dociepleniu – zależnie od pory roku (dodatkowy polar, kurtka puchowa, koszula, czapka, rękawiczki)

Wszystkie informacje dotyczące sugerowanego wyposażenia dostaniesz uzupełniając „ankietę kursanta”.

- pamiętaj o latarce czołowej!! – jest to bardzo ważny element wyposażenia gdyż pozwala na pracę i dalsze szkolenie po zmroku.

O której godzinie kończymy szkolenie? 

Szkolenie kończymy zazwyczaj między godzinami 16:00 – 17:00 w niedzielę. Jeśli zostałeś przywieziony na szkolenie przez nas, to także zostaniesz odwieziony na dworzec.