Dzień kobiet -40% :)

Data dodania: 06 marca 2022   |  Ilość komentarzy: 0   |  Kategorie: Aktualności

Wszystkim kobietom, które były na naszych szkoleniach oraz tym, które zaraz będą życzymy zdrowia i szczęścia :)

 

Tak się też składa, że jeśli któraś z Pań zapisze się na szkolenie lub ich mężczyzna je ufunduje to bardzo chętnie dostanie od nas rabat aż 40%! :)  

*tylko w terminie: 08.03.2022 

 

AdobeStock_472381264_kobieta_22

 

Dokładny program, szkolenia: Szkolenie survivalowe – szkoła przetrwania 

Jak zapisać się na szkolenie? 

Zajrzyj do naszego kalendarza szkoleń survivalowych 

Wybierz termin szkolenia, który Cię interesuje. Zapisz się na wybrany termin wykorzystując nasz mechanizm rezerwacji. Wszystkie dodatkowe informacje jak miejsca spotkania, sugestie co do sprzętu, płatność, filmiki instruktażowe oraz najczęściej zadawane pytania dostaniesz na podany adres email – wszystko odbywa się automatycznie :)

Możesz także ufundować vouczer prezentowy swojej drugiej połówce:  Kup vouczer na prezent survivalowy

Sprzęt i wyposażenie. 

Na nasze szkolenie survivalowe przyjeżdżasz bez niczego :), całe dodatkowe wyposażenie niezbędne do szkolenia zabezpieczymy dla Ciebie – jest ono przewidziane w cenie szkolenia.  Śpiwór, karimata, kubek, krzesiwo, nóż, busola itp, dostaniesz na miejscu. Nie musisz o tym myśleć. Wystarczy, że będziesz ubrana odpowiednio do warunków (odpowiednie porady jak się ubrać otrzymasz w naszym briefingu podczas rejestracji na szkolenie)