Wigilia Pomagania 2020!!

Data dodania: 16 grudnia 2020   |  Ilość komentarzy: 0   |  Kategorie: Aktualności

wigilia-2020

Survivaltech.pl to też działalność charytatywna. Przez wiele lat dla naszych klientów i znajomych firm organizowaliśmy wigilie. Było to zwyczajne spotkanie podczas, którego składaliśmy sobie życzenia, jedliśmy karpia  i piliśmy wodę ognistą. Po jakimś czasie stwierdziliśmy, że nasze moce organizacyjne można wykorzystać w znacznie lepiej. Od 4 lat organizujemy spotkanie wigilijne  branży survival – bushcraft – outdoor. To spotkanie wo wyjątkowa okazja na zbieranie datków na Hospicjum dla dzieci w Częstochowie. Świetni ludzi, wsparcie firm branżowych pozwala nam co roku bić zbiórkowe rekordy. W roku 2018 zebraliśmy prawie 30 tyś zł – tylko w jeden wieczór!!!!! :)

Teraz mamy przyjemność zaprezentowania Wam edycje 2020.

NIESTETY w obecnych COVIDowych, trudnych czasach impreza musi się przenieść do Internetu. Zdajemy sobie sprawę, że rekordu nie będzie :), przypuszczam także, że wynik zbiórki będzie mocno słaby, ale chodzi tu o pamięć i danie z siebie wszystkiego.

Będziemy transmitować online. Także przeprowadzimy licytacje fantów, które przysłaliście do nas.Mamy także kupę fantów od naszego głównego sponsora firmy Helikon-Tex, które będziecie mogli wyrwać za super cenę :). Także Wy będziecie mogli sprzedawać fanty online dla innych – spotkamy się na rozmowie video :)

Opowiemy Wam różne ciekawe historie oraz porozmawiamy z Wami online :) Widzimy się 19 grudnia: Pierwsze wejście godizna 09:00, drugie 12:00 a później na grubo już od godziny 15:00!

LINK DO TRANSMISJI ONLINE YOUTUBE LIVE  ZNAJDZIECIE PONIŻEJ:

https://youtu.be/RF0RKdgmCNo

poniżej test!