DWA LATA NA ODBIÓR TERMINU SZKOLENIA!

Data dodania: 24 marca 2020   |  Ilość komentarzy: 0   |  Kategorie: Aktualności

Cześć!
Jak się pewnie dobrze domyślacie aktualne zamieszanie epidemiologiczne wprowadziło dużo zamieszania w branży turystycznej jak i outdoorowej. Jest to ciężki okres dla każdego biznesu a szczególnie dla takiego, który bazuje na spotkaniach grup ludzi.

Nie ma co ukrywać jest to także ciężki okres dla nas – organizatorów szkoleń. Dodatkowo nasza branża jest ekstremalnie niszowa i specjalistyczna. Obserwujemy drastyczny spadek zapisów na szkolenia. 

Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie. My także kierujemy się wyrozumiałością dlatego oferujemy Wam możliwość odbioru swojego szkolenia survivalowego w ciągu 2 lat!

Dla osób, które już wcześniej były zapisane na odwołane terminy szkoleń oraz dla wszystkich innych, przyszłych uczestników szkoleń oraz osób, które otrzymały zaproszenia na szkolenia! :) – w sumie dla każdego! :)

Jak zamierzasz napisać do nas o zwrot wpłat za szkolenia to proszę przemyśl to. Robimy to aby wyjść na przeciw problemów, które dotknęły nas wszystkich. Bądźmy solidarni.

 

Masz dwa lata na odbiór szkolenia survivalowego!

 

Dokładny program, szkolenia: Szkolenie survivalowe – szkoła przetrwania 

Jak zapisać się na szkolenie? 

Zajrzyj do naszego kalendarza szkoleń survivalowych 

Wybierz termin szkolenia, który Cię interesuje. Zapisz się na wybrany termin wykorzystując nasz mechanizm rezerwacji. Wszystkie dodatkowe informacje jak miejsca spotkania, sugestie co do sprzętu, płatność, filmiki instruktażowe oraz najczęściej zadawane pytania dostaniesz na podany adres email – wszystko odbywa się automatycznie :)

Możesz także ufundować vouczer prezentowy swojej drugiej połówce:  Kup vouczer na prezent survivalowy

Sprzęt i wyposażenie. 

Na nasze szkolenie survivalowe przyjeżdżasz bez niczego :), całe dodatkowe wyposażenie niezbędne do szkolenia zabezpieczymy dla Ciebie – jest ono przewidziane w cenie szkolenia.  Śpiwór, karimata, kubek, krzesiwo, nóż, busola itp, dostaniesz na miejscu. Nie musisz o tym myśleć. Wystarczy, że będziesz ubrana odpowiednio do warunków (odpowiednie porady jak się ubrać otrzymasz w naszym briefingu podczas rejestracji na szkolenie)