TERMINY SZKOLEŃ!! Bezpieczeństwo COVID19

Data dodania: 30 marca 2020   |  Ilość komentarzy: 0   |  Kategorie: Aktualności

COVID19 


Zaczynamy realizacje terminów szkolenia od maja (w kalendarzu)  według nowych wyższych norm bezpieczeństwa. Zapoznaj się z dodatkowymi obostrzeniami epidemiologicznymi na szkoleniach.

Oczywiście nie możemy potwierdzić terminu szkolenia na 100%. Dalej istnieje prawdopodobieństwo odwołania zajęć – choć tym razem znacznie mniejsze. Sytuacja prawna pod względem covid19 dalej jest dynamiczna i mogą pojawić się nowe wytyczne Rządu.


Uzupełniliśmy także kalendarz szkoleń do września 2020, więc spokojnie można wybrać coś dla siebie. Oczywiście po wrześniu także pojawią się nowe terminy niebawem.

Wychodząc naprzeciw sytuacji związanej z COVID19 szkolenia będą odbywać się warunkach niestandardowych.

Warunki bezpieczeństwa pod względem zapobiegania COVID19 będą znacznie podwyższone aby zminimalizować ryzyko zakażenia – prosimy o dostosowanie się do nowych zaleceń i przepisów.


 

Jeśli źle się czujesz, jesteś chory, przeziębiony lub niepewny swojego stanu zdrowia zachowaj rozsądek i nie przyjeżdżaj na szkolenie. Poinformuj nas o tym. Będzie jeszcze wiele terminów szkoleń do wyboru – Twoje szkolenie nie przepadnie – masz 2 lata na odbiór terminu szkolenia.

Organizacja zajęć / udział w zajęciach.

Zakres merytoryczny szkoleń pozostaje bez zmian. Zmianie ulega jedynie techniczna organizacja zajęć. Czas trwania zajęć może się nieznacznie wydłużyć.

  1. Na samym początku zajęć nastąpi pomiar temperatury ciała (z czoła)
  2. Uczestnicy podczas zajęć mają na sobie maski lub inne elementy zasłaniające usta i nos
  3. Uczestnicy na początku zajęć myją dłonie płynem dezynfekcyjnym – Nie jest konieczne posiadanie rękawiczek lecz jest to sugerowane