Black piątek – pseudonim black frajdej!

Data dodania: 23 listopada 2018   |  Ilość komentarzy: 0   |  Kategorie: Aktualności

slider_blackfriday_v3

Zarezerwuj szkolenie z zakresu technik przetrwania już dzisiaj – albo w sobotę albo w niedzielę :) otrzymasz bezwzględne 20% rabatu!

A może chcesz podarować komuś vouczer prezntowy na szkolenie survivalowe!? – zobacz jak to zrobić tutaj!

– Pewnie! też dostaniesz rabat :)

Zapoznaj się z wieloma terminami szkoleń w kilku lokalizacjach.

Zarezerwuj swój termin szkolenia poprzez mechanizm rezerwacyjny na stronie lub wykup vouczer dla bliskiej Ci osoby :)

Nie jesteś przekonany do końca czy takie szkolenie to dobry pomysł?! Zobacz naszą galerię szkoleń i tych wszystkich zadowolonych uczestników :) przez prawie 9 lat działania naszej szkoły przetrwania było ich trochę :)  – tutaj

Naszym najczęściej realizowanym szkoleniem jest: „Pełne szkolenie 2 dni – klimat umiarkowany” (czytaj więcej tutaj) , które wyczerpuje wszystkie praktyczne, realne, współczesne aspekty wiedzy o technikach i procedurach survivalowych. Szkolenie jest realizowane w kilku lokalizacjach oraz dostępnych jest wiele terminów szkoleń. Głównym założeniem szkolenia jest poznanie technik survivalowych, które mogą się naprawdę przydać – bez znaczenia jaka jest Twoja dziedzina działalności outdoorowej (offroad, turystyka piesza, wspinaczka, biegi przygodowe, dalekie wyprawy…itp).

Zrozumienie procedur oraz technik survivalowych może mieć bezpośredni wpływ na zdrowie i życie Ciebie i Twoich bliskich. Ważne jest także, że na szkolenie nie potrzebujesz żadnego specjalistycznego sprzętu (śpiwory, karimaty, noże, krzesiwa …itp) – wszystko dostaniesz od nas :)

Zobacz kalendarz szkoleń!