Naszywki survivaltech.pl dla naszych kursantów

Data dodania: 14 kwietnia 2017   |  Ilość komentarzy: 0   |  Kategorie: Aktualności

Naszywki dla naszych kursantów już są!

Uczestnicy naszych szkoleń, którzy subskrybują nasz profil FB już wiedzą, że możemy wysłać Wam nasze naszywki. Niestety nie możemy pokryć kosztów transportu gdyż mamy bardzo wielu uczestników naszych szkoleń survivalowych.

Aby zamówić naszywkę survivaltech .pl …

Wpisz podstawowe dane adresowe gdzie naszywka ma zostać wysłana wykorzystując prostą ankietę poniżej. Po uzupełnieniu ankiety na podany adres e-mail zostaną wysłane dodatkowe informacje o płatności.

Adres email: *
Imię i nazwisko: *
Telefon: *
Adres: *

 Kurier DPD (17zł) Poczta Polska (14zł)

*Dodatkowe informacje zostaną wysłane na podany adres e-mail

Survivaltech szkolenia survivalowe - Naszywki dla kursantów

Tagi: Survivaltech szkolenia survivalowe

Chcesz przeżyć wspaniałą przygodę? Zdecyduj się na jedno z naszych szkoleń survivalowych i zdobądź specjalistyczne umiejętności z zakresu survivalu.

Naszym flagowym produktem jest Pełne Szkolenie Realnych Technik Przetrwania. Odbywa się w każdym miesiącu kilka razy i kursant ma do wyboru wiele terminów szkolenia. Szkolenie trwa 36 godzin – całość w warunkach outdoorowych. Nasza firma organizuje także inne szkolenia i wyprawy min.: do Szwecji, Chorwacji, Ukrainy w Bieszczady i w Beskid Niski. Jednak aby pojechać z nami na taką wyprawę musisz przejść najpierw pełne szkolenie 2 dniowe, które porusza wszystkie zagadnienia realnych technik przetrwania – musimy Cię poznać. Nasza szkoła jest realnym i rzeczywistym sposobem na poprawę bezpieczeństwa Twojego oraz Twoich bliskich w każdej sytuacji. Nic nie musisz mieć! To my Ci dajemy cały sprzęt na szkolenie oraz wyżywienie! Jeśli nie masz śpiwora, karimaty, noża, kubka – zagwarantujemy Ci cały sprzęt najwyższej jakości.

Dzięki temu chcąc przeżyć przygodę i poznać nowe techniki realnego survivalu nie musisz posiadać praktycznie żadnego sprzętu. Nie musisz w ogóle o tym myśleć. Wystarczy że podczas wypełniania ankiety zaznaczysz czego nie posiadasz w swoim wyposażeniu i dostaniesz to na miejscu bez jakiejkolwiek opłaty – całkowicie za darmo.
Poziom wiedzy przekazywanej na szkoleniu jest dostosowany do absolutnie każdej osoby niezależnie od wieku i płci. Przed przystąpieniem do kursu, logując się w odpowiednim panelu kursanta uzupełniasz specjalną ankietę, dzięki której dokładnie wiemy jakie masz doświadczenie i jak przygotować szkolenie teoretyczne oraz praktyczne aby cały materiał był dla Ciebie nowy i zaskakująco przydatny. Na kursie poruszane są wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z radzeniem sobie w sytuacjach skrajnych / ekstremalnych. Od psychologi przetrwania aż po sprzęt survivalowy.