O nas

Marka Survivaltech powstała w 2010 roku. Jest wynikiem ponad 20 lat doświadczeń w technikach survivalowych wyciągniętych z harcerstwa, służby w armii oraz różnych organizacjach. Nie jest tak że Survivaltech powstał aby zapewnić jakąś lukę w rynku, choć rzeczywiście gdy powstawał na polskim rynku były tylko dwie firmy profesjonalnie zajmujące się szkoleniami z technik survivalowych.

Survivaltech to marka która wyłoniła się z nas samych. Gdy zajmujesz się czymś całe życie to naturalną drogą rozwoju jest stworzenie czegoś w czym czujesz się dobrze. Tym właśnie jest Survivaltech. Dajemy Ci całe nasze doświadczenie. A jest tego dużo.

pawel_profil lukasz-kotlarek-survivaltech lukas-pawel

Paweł w 1988 roku wstąpił do Harcerstwa. Inne czasy, inny sprzęt, ale techniki te same. Dziś gdy liczymy czas spędzony w lesie idzie on w tysiącach dni. Gdy pada, gdy jest zimno, gdy świeci słońce. Przez ponad 20 lat służby zdobył wiele odznaczeń i przede wszystkim wiedzy. Wychował kilka pokoleń harcerzy. Nie da się opisać w kilku zdaniach tego czego można nauczyć się w harcerstwie. Następnie służba w elitarnym 1 Pułku Komandosów (dzisiejsza Jednostka Wojskowa Komandosów), kilka klubów specjalnościowych i militarnych. Wszędzie tam zajmował się nauczaniem i wychowywaniem. Stąd jego niesamowite podejście do uczestników szkoleń.

Łukasz od ponad 10 lat hobistycznie a później zawodowo związany z branżą outdoor. Wychowawca na niezliczonych obozach dla młodzieży. Wychowanek „Szkoły pod żaglami”, wyczynowo uprawiający wspinaczkę oraz sporty walki. Instruktor sportów walki, instruktor strzelectwa, płetwonurek KDP/CMAS, instruktor prowadzący zajęcia dla młodzieży w Strzelec „OSW”. Łukasz wiele lat realizował projekty eventowe dla firm i instytucji. Od 2014 roku instruktor Międzynarodowej Federacji Outdoorowej (I.O.F).

Zamiast certyfikatów i papierków za naszą markę niech przemówi kilka tysięcy zdjęć ze szkoleń jakie przeprowadziliśmy do tej pory. To dla nas największa rekomendacja.

iof

International Outdoor Federation

Survivaltech jest przedstawicielem na Polskę International Outdoor Fedeartion zrzeszająca najlepsze szkoły survivalowe w europie.

 wspolpraca