O nas

lukas-pawel

Survivaltech – od 2010 roku

Marka Survivaltech powstała w 2010 roku. Jest wynikiem ponad 20 lat doświadczeń w technikach survivalowych wyciągniętych z harcerstwa, służby w armii oraz różnych organizacjach. Nie jest tak że Survivaltech powstał aby zapewnić jakąś lukę w rynku, choć rzeczywiście gdy powstawał na polskim rynku były tylko dwie firmy profesjonalnie zajmujące się szkoleniami z technik survivalowych.

Survivaltech to marka która wyłoniła się z nas samych. Gdy zajmujesz się czymś całe życie to naturalną drogą rozwoju jest stworzenie czegoś w czym czujesz się dobrze. Tym właśnie jest Survivaltech. Dajemy Ci całe nasze doświadczenie. A jest tego dużo.

pawel_profilPAWEŁ

Paweł w 1988 roku wstąpił do Harcerstwa. Inne czasy, inny sprzęt, ale techniki te same. Dziś gdy liczymy czas spędzony w lesie idzie on w tysiącach dni. Gdy pada, gdy jest zimno, gdy świeci słońce. Przez ponad 20 lat służby zdobył wiele odznaczeń i przede wszystkim wiedzy. Wychował kilka pokoleń harcerzy. Nie da się opisać w kilku zdaniach tego czego można nauczyć się w harcerstwie. Następnie służba w elitarnym 1 Pułku Komandosów (dzisiejsza Jednostka Wojskowa Komandosów), kilka klubów specjalnościowych i militarnych. Wszędzie tam zajmował się nauczaniem i wychowywaniem. Stąd jego niesamowite podejście do uczestników szkoleń.

lukasz_profilŁUKASZ

Łukasz od ponad 10 lat hobbystycznie a później zawodowo związany z branżą outdoor. Wychowawca na niezliczonych obozach dla młodzieży. Wychowanek „Szkoły pod żaglami”, wyczynowo uprawiający wspinaczkę oraz sporty walki. Instruktor sportów walki, instruktor strzelectwa, płetwonurek KDP/CMAS, instruktor prowadzący zajęcia dla młodzieży w Strzelec „OSW”. Łukasz wiele lat realizował projekty eventowe dla firm i instytucji. Od 2014 roku instruktor Międzynarodowej Federacji Outdoorowej (I.O.F).

Samodzielne ODDZIAŁY SURVIVALTECH

konrad_profilKONRAD
SURVIVALTECH WARSZAWA

Swoją przygodę z lasem zaczął w harcerstwie, na początku lat dziewięćdziesiątych. Kolejnym etapem były szkolenia i obozy klubów militarnych, a później służba wojskowa w kompanii rozpoznania 1 WBPanc. Wszystko to razem zaowocowało doświadczeniem wyniesionym z setek nocy w lesie, spędzonych w różnych warunkach i bez względu na porę roku. Obecnie współpracuje z Firmą Survivaltech jako instruktor, a na co dzień jest zawodowym strażakiem z dwunastoletnim stażem, o specjalności nurka MSW.

Strona ODDZIAŁU: survivaltechwarszawa.pl

piotrek_profilPIOTREK
SURVIVALTECH KIELCE

W lesie spędził niezliczone ilości godzin, w gruncie rzeczy las to jego drugi dom. Zapalony honorowy dawca krwi – oddał już ponad 33 litry krwi. Pomysłodawca oraz założyciel Klubu Honorowych Dawców Krwi „Kropelka” Kielce – w którym krwiodawcy oddali już ponad 4 000 litrów krwi. Miłośnik morsowania, zimnych kąpieli oraz zagadnień związanych z hipotermią. Wszystkie eksperymenty z tym związane testuje oczywiście na sobie. Jego rekord życiowy to 34 minuty w wodzie o temperaturze 1stC.

Strona ODDZIAŁU: survivaltechkielce.pl

Instruktorzy IOF (International Outdoor Federation)

konrad_profilWIKTOR
SURVIVALTECH POMORZE

…. Podróż tysiąca mil zaczyna się od jednego kroku… Nie wiesz kiedy, i gdzie, może spotkać Cię sytuacja awaryjna. Bądź przygotowany…

Wiktor od 1989 roku zaczął swoją przygodę z szeroko pojętym bytowaniem w terenie. Zaczęło się od niepozornego udziału w pierwszym, w Polsce, zlotu prekursorów survivalu, zainspirowanych działaniem Jacka Pałkiewicza. Przez szereg lat praktycznie pogłębiał swoją wiedzę i umiejętności w trakcie samodzielnych wypraw, z minimalnym wyposażeniem, w każdych warunkach pogodowych. W 2015 roku rozpoczął współpracę z firmą Survivaltech.pl, gdzie podczas prowadzonych szkoleń, dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Strona www: survivaltech-pomorze.pl

piotrek_profilMICHAŁ
SURVIVALTECH ŁÓDŹ

Strona www: blank

iof

International Outdoor Federation

Survivaltech jest przedstawicielem na Polskę International Outdoor Fedeartion zrzeszającą najlepsze szkoły survivalowe w europie.

wspolpraca